SYSTEM 2K  |  Turbo PLUS  |  Aquabase PLUS  |  SELEMIX  |  QUICKLINE  |  FESTOOL  | 
SELEMIX
KOMPLETNA POWŁOKA W JEDNEJ WARSTWIE
  System Selemix to szeroka oferta produktów. Wśród nich są również lakiery linii Direct, przeznaczone do aplikacji bezpośrednio na podłoże. Wyróżniają się one doskonałą przyczepnością, zapewniają świetną ochronę antykorozyjną i są bardzo wydajne.
  Żywice Direct Systemu Selemix są oparte na dwuskładnikowej technologii poliuretanowej. W połączeniu z pigmentami tworzą wysokiej jakości lakiery o dobrej adhezji i właściwościach ochronnych. Takie lakiery znajdują szerokie zastosowanie w lekkim przemyśle (różnego rodzaju konstrukcje przemysłowe, bramy garażowe i wjazdowe itp.).

Lakiery nawierzchniowe Direct mogą być bezpo­średnio aplikowane na wiele różnego rodzaju podłoży, zarówno stalowych, jak i z tworzyw sztucznych,   bez   potrzeby  stosowania   podkładu.

Dzięki dużej sile krycia pigmentów oraz możliwości aplikacji lakierów Direct w grubych warstwach, dla ukończenia większości prac lakierniczych wystar­czy nałożenie tylko jednej warstwy, co pozwala znacznie skrócić czas pracy i zmniejszyć zużycie materiału.
Zastosowanie dodatków redukujących czasy schnięcia umożliwia dalsze podniesienie produktywności.
 
 ELASTYCZNOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ
LAKIERY DIRECT SYSTEMU SELEMIX są dostępne w czterech poziomach połysku - od 10% do 70%. Poziom połysku jest ustalany i dokładnie kontrolo­wany w fabryce, co zapewnia jego powtarzalność w każdej partii produkcyjnej.
Dla każdego poziomu połysku występują dwa rodzaje żywic:
  • żywica   ze  składnikami   dającymi   doskonałą  siłę krycia kolorów białych i innych jasnych barw;
  • żywica dla pozostałych kolorów.
LAKIERY DIRECT SYSTEMU SELEMIX mogą być nakładane dowolną metodą stosowaną w lekkim przemyśle: przez natrysk konwencjonalny, próżniowy (także w osłonie powietrza) oraz elektrostatycznie. Po odpowiednim rozcieńczeniu mogą być apliko­wane nawet za pomocą wałka.
 
OFERTA KOLORÓW DLA PRZEMYSŁU
Z pomocą lakierów Direct można uzyskać szeroki wachlarz kolorów stosowanych w przemyśle (w standardach: RAL, NCS). Każdy kolor jest dostępny w czterech poziomach połysku, zarówno w wersji zawierającej ołów, jak i bezołowiowej.
 
LAKIERY DIRECT A ŚRODOWISKO NATURALNE
Zmieszane ze specjalnym utwardzaczem HS oraz aplikowane metodą próżniową lub próżniową w osłonie powietrza, lakiery Direct Systemu Selemix spełniają europejskie normy dotyczące emisji lotnych związków organicznych.
 
DO POBRANIA
 
- SYSTEM SELEMIX - Doskonała technologia & wszechstronne zastosowanie
- BROSZURA INFORMACYJNA