SYSTEM 2K  |  Turbo PLUS  |  Aquabase PLUS  |  SELEMIX  |  QUICKLINE  |  FESTOOL  | 
QUICKLINE
LAKIERY SAMOCHODOWE, RADOM, LUBLIN, OSTROWIEC ŚW, LAKIERY PRZEMYSŁOWE, NEXA AUTOCOLOR, PPG, SELEMIX. TURBO 
Linia Quickline została specjalnie zaprojektowana do jak najwydajniejszej pracy w zróżnicowanych środowiskach aplikacji. Niezależnie od wielkości warsztatu, każda naprawa powinna być wykonana z największą starannością, a warunki zewnętrzne lub sprzęt lakierniczy nie powinny negatywnie wpływać na jakość pracy. Odpowiedzią na te potrzeby rynku jest linia Quickline.

Zespół techniczny Quickline skupił się na zaprojektowaniu jak najlepszych produktów, przy wykorzystaniu dotychczasowych sprawdzonych technologii. Wszystkie produkty charakteryzują się łatwością mieszania i aplikacji, zapewniając w ten sposób stałą, dobrą jakość wykończenia.

 

 NOWOŚĆ !!!

System baz wodorozcieńczalnych QUICKLINE 

Baza Wodorozcieńczalna Quickline to prosty i łatwy w użyciu system do napraw dwu i trzy warstwowych, dających dobre dopasowanie koloru przy renowacji wszystkich samochodów większości producentów.

 

Karta kolorów Color Box

 

W Color Box Quickline znajdują się reprezentacje kolorów podstawowych oraz ich odcieni uszeregowanych według producentów samochodów. Color Box Quickline zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów wykonywanych w systemie lakierów bazowych Quickline. Aktualnie w karcie kolorów znajduje się 64 wachlarze kolorów opracowane dla 44 producentów samochodów.

 

 

 

 Oprogramowanie kolorystyczne

 

 

 

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu komputerowemu system lakierów wodorozcieńczalnych Quickline jest jeszcze prostszy w obsłudze. Dedykowane dla linii Quickline oprogramowanie obsługuje się intuicyjnie, dzięki czemu w bardzo łatwy i szybki sposób można wygenerować właściwą recepturę.

 

 

 System kolorów QUICKLINE

 

System 67 baz nie wymagających mieszania zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów solidowych, metalicznych, a także kolorów z efektami specjalnymi typu Xirallic.

 

Produkty Quickline

 

Produkty Quickline dostępne są w niewielkich opakowaniach, a ilości rozcieńczalnika i utwardzacza w opakowaniach są dokładnie dopasowane do konkretnego produktu. Dzięki temu możesz być pewien, że kupujesz taką ilość, jaką potrzebujesz do naprawy i ani kropli więcej. To czyni system Quickline efektywny kosztowo, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość naprawy.

 

 

 Oferta Quickline

W bogatej ofercie Quickline można znaleźć szeroki asortyment dodatków umożliwiających wysokiej jakości wykończenie przy maksymalnie prostym systemie, bez względu na wielkość naprawy i porę roku
  • Quickline oferuje masy szpachlowe do każdego rodzaju naprawy, od niewielkich zarysowań po całkowitą renowację.
  • Szeroki asortyment podkładów, utwardzaczy i rozcieńczalników. Quickline umożliwia pomalowanie dowolnego podłoża, bez względu na warunki aplikacji, gwarantując uzyskanie doskonałej przyczepności i solidnego przygotowania elementu do ostatecznego wykończenia.
  • Lakier bezbarwny Quickline zapewniają doskonałą jakość wykończenia bez względu na wielkość naprawy i warunki aplikacji.
  • Bogatą ofertę Quickline uzupełniają produkty pomocnicze, które w prosty sposób pomagają uzyskać wysokiej jakości naprawę.

 

LAKIERY SAMOCHODOWE, RADOM, LUBLIN, OSTROWIEC ŚW, LAKIERY PRZEMYSŁOWE, NEXA AUTOCOLOR, PPG, SELEMIX. QUICKLINE, TURBO PLUS