SYSTEM 2K  |  Turbo PLUS  |  Aquabase PLUS  |  SELEMIX  |  QUICKLINE  |  FESTOOL  | 
Aquabase PLUS

LAKIERY SAMOCHODOWE, RADOM, LUBLIN, OSTROWIEC ŚW, LAKIERY PRZEMYSŁOWE, NEXA AUTOCOLOR, PPG, SELEMIX. TURBO 

System Aquabase plus jest najnowszym , wodorozcieńczalnym systemem lakierniczym w marce NEXA AUTOCOLOR. Jest samodzielnym systemem mieszania baz wodorozcieńczalnych, zapewniającym wysoką jakość i elastyczność, obniżającym czasy trwania procesów i zapewniającym doskonałe wykończenie.

System NEXA AUTOCOLOR Aquabase Plus zapewnia doskonałe dopasowanie kolorów solid, metalicznych, 2 lub 3-warstwowych pereł, kolorów z efektem krystalicznym (xi rai lic) oraz stanowi idealne, korzystne rozwiązanie, pozwalające na naprawę oryginalnej powłoki bazowej i uzyskanie wykończenia, zapewniającego bezpośredni połysk.

Łatwość użytkowania

Większość obecnie przeprowadzanych napraw wymaga cieniowania. System Aquabase Plus stanowi doskonałą pomoc w tym względzie - cienowanie jest dużo łatwiejsze, co pozwala na skrócenie czasów procesów i uzyskanie doskonałego wykończenia. Ponadto, system Aquabase Plus jest łatwy w użytkowaniu i nie wymaga żadnych dodatków.

Kontrola rozłożenia ziarna aluminium

Także dzięki znakomitej kontroli aluminium, praca z systemem Aquabase Plus gwarantuje, że nawet w przypadku najtrudniejszych odcieni koloru srebrnego, takie dopasowanie może być skuteczne - będzie to czysta korzyść, bowiem jest to ciągle najbardziej popularny kolor samochodów.

Wydajność

Maksymalna wydajność jest uzyskiwana poprzez zastosowanie systemu szarości widmowych w podkładach, doskonałą siłę krycia oraz opcjonalną możliwość zastosowania metody podwójnej aplikacji powłok, oszczędzając czas pracy kabin i zapewniając zwiększoną opłacalność.

Konsekwentna jednolitość kolorów

Wymóg absolutnej powtarzalności kolorów to podstawa filozofii systemu Aquabase Plus.Końcowa lekka powłoka pozwala na spójność kontroli zarówno koloru jak i ziarna w szerokim zakresie różnych technik nakładania.

Nie wymagające mieszania pigmenty sprawiają, że wszystkie kolory są jednakowo wytrzymałe, eliminując tym samym konieczność używania mieszalnika, oszczędzając Twój czas i skracając proces naprawy w warsztacie lakierniczym. Nowe dozowniki zapewniają, że pigmenty Aquabase Plus mogą być odmierzane precyzyjnie dzięki mechanizmowi odcinania, redukując wielkość odpadów i w ostatecznym rozrachunku pozwalając na oszczędności finansowe.

Ponadto, kompleksowy zestaw narzędzi kolorystycznych zapewni, że zawsze uzyskasz najdokładniejsze dopasowanie kolorów.

Z pełnym zaufaniem wybierz nowy system

System Aquabase Plus stosuje się do aktualnego i przygotowywanego europejskiego ustawodawstwa w zakresie ochrony środowiska, całkowicie rozwiewając Twoje obawy w tym względzie i umożliwiając Ci przestawienie się na nowy system z pełnym zaufaniem - oto czego możesz oczekiwać od firmy Nexa Autocolor™, światowego lidera i innowacyjnego twórcy w zakresie rozwiązań dotyczących napraw lakierniczych.

Czyszczenie narzędzi i utylizacja odpadów w sposób przyjazny dla środowiska

  Ostatnim krokiem w procesie lakierowania jest czyszczenie pistoletu. Odbywa się to za pomocą wody pracującej w obiegu zamkniętym.
Do oczyszczania zabrudzonej wody Nexa Autocolor stworzyła specjalny koagulant.
Pozwala on odseparować cząstki stałe.

We współpracy z firmą Drester, specjalistą w dziedzinie systemów oczyszczania, Nexa Autocolor opracowała proces czyszczenia pistoletów lakierniczych po materiałach wodorozcieńczalnych. Pomysł obejmuje również utylizację zabrudzonej wody.

 

LAKIERY SAMOCHODOWE, RADOM, LUBLIN, OSTROWIEC ŚW, LAKIERY PRZEMYSŁOWE, NEXA AUTOCOLOR, PPG, SELEMIX.