SYSTEM 2K  |  Turbo PLUS  |  Aquabase PLUS  |  SELEMIX  |  QUICKLINE  |  FESTOOL  | 
SELEMIX

SYSTEM SELEMIX TO DOSKONAŁA TECHNOLOGIA I WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE 

Od półek do rowerów, od mebli do armatury, od drzwi garażowych do maszyn rolniczych, gdziekolwiek potrzebujesz, SYSTEM SELEMIX oferuje idealne rozwiązania pozwalające osiągać perfekcyjne wykończenia. 

• SYSTEM SELEMIX to paleta produktów o najwyższej jakości, kóra umożliwia wykonanie każdego rodzaju lakierowania w lekkim przemyśle. 

• SYSTEM SELEMIX to skoncentrowane pigmenty oraz bardzo szeroki wybór żywic. Ich połączenie daje system lakierniczy dokładnie odpowiadający Twoim wymaganiom dotyczącym kosz­tów wykonania, jakości i parametrów technicznych powłoki. 

• Możliwość dowolnego łączenia pigmentów z żywicami pozwala tworzyć systemy lakiernicze odpowiednie dla każdej metody aplikacji. Jednocześnie ogranicza się w ten sposób zapasy produktów oraz zasoby kapitałowe potrzebne do utrzymania magazynu. 

• SYSTEM SELEMIX zawiera żywicę UHS, co pozwala spełniać normy Unii Europejskiej dotyczące emisji LZO. Dla każdego rodzaju podłoża i metody nakładania można stworzyć łatwy i niezawodny system lakierniczy. SELEMIX to nie tylko lakiery, to także kompleksowe podejście do problemów. 

• Każdy system lakierniczy definiowany jest za pomocą czterech kryteriów: szybkości, trwałości, wyglądu i kosztu. Oznacza to, iż zawsze znajdziesz system dokładnie spełniający Twoje wymagania. 

OBSZERNA OFERTA KOLORYSTYCZNA 

• SYSTEM SELEMIX oferuje szeroki wybór kolorów, odpowiada­jących głównym międzynarodowym standardom kolorystycznym, takim jak RAL, PANTONE, British Standards, NCS (Natural Colour Systems). 

• Ta oferta jest uzupełniona o szeroki wybór referencji kolorów przemysłowych - od narzędzi, maszyn przemysłowych i rolniczych do cystern lub sprzętu przeznaczonego dla usług publicznych. 

• Każdy kolor został specjalnie zaprojektowany w jednej z głównych rodzin chemicznych (poliuretan, syntetyk, celuloza), aby otrzymać najlepsze dopasowanie kolorów.

KOMPLETNA POWŁOKA W JEDNEJ WARSTWIE

LAKIERY SAMOCHODOWE, RADOM, LUBLIN, OSTROWIEC ŚW, LAKIERY PRZEMYSŁOWE, NEXA AUTOCOLOR, PPG, SELEMIX. TURBO
  System Selemix to szeroka oferta produktów. Wśród nich są również lakiery linii Direct, przeznaczone do aplikacji bezpośrednio na podłoże. Wyróżniają się one doskonałą przyczepnością, zapewniają świetną ochronę antykorozyjną i są bardzo wydajne.
  Żywice Direct Systemu Selemix są oparte na dwuskładnikowej technologii poliuretanowej. W połączeniu z pigmentami tworzą wysokiej jakości lakiery o dobrej adhezji i właściwościach ochronnych. Takie lakiery znajdują szerokie zastosowanie w lekkim przemyśle (różnego rodzaju konstrukcje przemysłowe, bramy garażowe i wjazdowe itp.).

Lakiery nawierzchniowe Direct mogą być bezpo­średnio aplikowane na wiele różnego rodzaju podłoży, zarówno stalowych, jak i z tworzyw sztucznych,   bez   potrzeby  stosowania   podkładu.

Dzięki dużej sile krycia pigmentów oraz możliwości aplikacji lakierów Direct w grubych warstwach, dla ukończenia większości prac lakierniczych wystar­czy nałożenie tylko jednej warstwy, co pozwala znacznie skrócić czas pracy i zmniejszyć zużycie materiału.
Zastosowanie dodatków redukujących czasy schnięcia umożliwia dalsze podniesienie produktywności.
 
 ELASTYCZNOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ


LAKIERY DIRECT SYSTEMU SELEMIX są dostępne w czterech poziomach połysku - od 10% do 70%. Poziom połysku jest ustalany i dokładnie kontrolo­wany w fabryce, co zapewnia jego powtarzalność w każdej partii produkcyjnej.
Dla każdego poziomu połysku występują dwa rodzaje żywic:

  • żywica   ze  składnikami   dającymi   doskonałą  siłę krycia kolorów białych i innych jasnych barw;
  • żywica dla pozostałych kolorów.

LAKIERY DIRECT SYSTEMU SELEMIX mogą być nakładane dowolną metodą stosowaną w lekkim przemyśle: przez natrysk konwencjonalny, próżniowy (także w osłonie powietrza) oraz elektrostatycznie. Po odpowiednim rozcieńczeniu mogą być apliko­wane nawet za pomocą wałka.
 
OFERTA KOLORÓW DLA PRZEMYSŁU


Z pomocą lakierów Direct można uzyskać szeroki wachlarz kolorów stosowanych w przemyśle (w standardach: RAL, NCS). Każdy kolor jest dostępny w czterech poziomach połysku, zarówno w wersji zawierającej ołów, jak i bezołowiowej.
 
LAKIERY DIRECT A ŚRODOWISKO NATURALNE


Zmieszane ze specjalnym utwardzaczem HS oraz aplikowane metodą próżniową lub próżniową w osłonie powietrza, lakiery Direct Systemu Selemix spełniają europejskie normy dotyczące emisji lotnych związków organicznych.
 
DO POBRANIA
 
- SYSTEM SELEMIX - Doskonała technologia & wszechstronne zastosowanie
- BROSZURA INFORMACYJNA

 

LAKIERY SAMOCHODOWE, RADOM, LUBLIN, OSTROWIEC ŚW, LAKIERY PRZEMYSŁOWE, NEXA AUTOCOLOR, PPG, SELEMIX. QUICKLINE